Apžvalga JAV ekonomika dabar ir judėti pirmyn: 2011-2014

2012-11-27 Apskritis Kiti straipsniai

Ekonominės sąlygos veikti per 2011-2014 metų JAV ekonomikos prognozės gali būti kvalifikuotos kaip apmokestinti lėto augimo, kur bendras ekonomikos augimas gali iš tikrųjų išplėsti, o ne plėsti iš pakankamai sumažinti nedarbo bet ženklaus lygis. Augimas yra apibrėžiamas kaip ekonomikos susidarymo darbo ir kapitalo esančius JAV–realaus BVP (bendrasis vidaus produktas) – prekių ir paslaugų apimtis didėja metinė norma virš nulio procentų.

Tuo foto kalendoriai metu, kai šios medžiagos publikavimas JAV ekonomika yra matoma politikų kaip auga, bet pernelyg lėtos ir nusikratyti nuolatinis aukštas nedarbo lygis norma. Apie pusė mūsų politikai mano kad dar skatinimo forma infrastruktūros išlaidų ir pratęsimo naudą ilgalaikiams bedarbiams. Kita pusė mano, kad dabartinis valstybės skolos lygis padaro neįmanomu
Logiškas ir todėl labiausiai tikėtina rezultatus tokiai padėčiai, yra politinės Lygiosios, kur nieko daug gauna padaryta, ir dabartinės sąlygos kentėti už keletą metų į priekį.

Oficialus pasaulio drobiniai maiseliai vyriausybės reakcija į pasaulio ekonomikos sulėtėjimas atspindinti JAV nuosmukis turėtų būti orientuota į skolos sumažinimu taupymo programos. Tai yra laikomas anti-simulative ir yra labiau tikėtina, kad toliau skatinti stagnacija, o ne augimo. Ypač ši tendencija tęsis, tuo ilgiau užtruks dėl pasaulinio ekonomikos nuosmukio pabaigos.

Jungtinėse Amerikos Valstijose vartotojas atsako į Recesija įrašydami daugiau ir skolinimosi mažiau. Nors tai padeda vartotojams paskatinti atskirus balansus, tai vėl anti-simulative, nes JAV ekonomika priklauso nuo vartotojų išlaidų vairuoti. Viena maiseliai priemonė lengvai numatomu ši sąlyga bus JAV vartotojo pasikliauti kūrybos priemones susidoroti su lėto augimo ir aukšto nedarbo lygio padidėjimas. Šios priemonės bus įtraukti į barterinės kaip būdas gauti prekių ir paslaugų, padidinti “minios finansavimo” stiliaus socialinės žiniasklaidos važiuoti vartotojų finansų tarnyba, ir galiausiai, padidėja dėl trumpalaikio vartojimo paskolų produktus, panašius į kas yra dažnai minimos kaip mokėjimo diena paskolos priėmimo naudoti priėmimas.

Kaip šiuo metu šių mokėjimo diena paskolos tampa vis labiau populiarėja kaip skirtumas tarp kredito produktus nuo banko kredito produktų kainų didėja. Galbūt tai atspindi uptick banko kreditavimo standartus, skolos pajėgumų vartotojui, arba abiejų sumažėjimą. vizitinės Bet kuriuo atveju mokėjimo diena paskolos vis daugiau skaičių. Nors etapuose gali ne pigiausias būdas pasiskolinti pinigų, yra svarių priežasčių vartoti vieną. Vienas iš pavyzdžių būtų kitos skolos konsolidavimas siekiant išsaugoti skolininko kredito rezultatas prieš pagrindinių refinansavimo pvz., naujų namų paskolą arba mokesčių grąžinimui patikrinti. Tokiu atveju, niekas teigti vertę, kad galėtų greitai nustatyti savo rankas ant šiek tiek reikia pinigų per tokį trumpą laiką.

apskritis ltapskritys lietuvoje 2012apskritys ltdoveikis alinaemail kas lt locushttpapskritis ltvilniaus apskrities virsininko administracijos direktoriusvilniaus rajonasvilnius vilniaus apskritiswww apskritis lt


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2015 Naujienų portalas apie viską, kas vyksta Lietuvoje | Šiandien 2015-09-22 | Jūsų IP adresas: 207.241.229.243