Galite pasakyti mokesčių turtingas, sakau mokesčių prasta

2013-02-04 Apskritis Naujienos

Kitą dieną, prezidentas Bill Clinton buvo skatinti savo naujausią knygą apie CNN, daro pokalbių šou interviu. Jis sakė, kad jis tikėjo, kad turtingų žmonių turėtų mokėti daugiau pajamų procentine mokesčių nei vargšų “Tiesiog todėl, kad jie gali”-iš tiesų, atrodo, kad man I ‘m priminė pasiteisinimas, kad Bill Clinton padarė po atspindinti Monica Lewinsky incidentas. Jis paaiškino interviu atgal, 2000, kad jis bandė išsiaiškinti, kodėl jis tai padarė, ir geriausia, ką jis pasakė, jis gali ateiti su buvo; “Nes aš galėčiau.”. Gerai, manau natūra, suprantu, ką jis darosi ne iš filosofinės perspektyvos, bet aš turiu problema, kad jis bet kokiu atveju. Tai ne, kad aš manau, tai bet koks mano verslo, nemanau tikrai priežiūrą kažkas gauna BJ, vis dėlto ji yra šiek tiek pasakoja retrospektyviai dabar už savo reklamos verslas argumentus, kodėl daug žmonių turi mokėti didesnis procentas jų pajamų
Jei jūs sustoti ir pagalvoti apie tai, jo argumentas; “todėl, kad jie gali” yra labai panašus į būti komunistų argumentas apie Kodėl žmonės, kurie gali dirbti sunkiausia turėtų dirbti sunkiau nes jie gali, nors kiekvienas gauna vienodo dydžio maisto nepriklausomai nuo sumos pastangų arba atliekamą darbą.

Kai mes žiūrime į ją tokiu būdu, mes taip pat suprantame, kad; tai neskatina žmonių turtingas, ir pateikti siekiant užsidirbti pinigų į pirmąją vietą. Visuomenė visada gauna daugiau kas apdovanojimai, ir mažiau kas jis nėra. Jei bukletu spauda mes bausti žmonių už tai, kad sėkmingas, mes turėsime mažiau sėkmingų žmonių ir todėl skirtumas tarp turto ir skurdo bus didesnis nei ji būtų, jei mes tik palikti jį ramybėje ir gydyti visiems vienodai su tiek pat procentų mokesčio tarifą neatsižvelgiant į tai, kaip daug jie padaryti.

Tai būtų paskata dirbti sunkiau, ir kad būtų iš esmės teisinga, aš manau, mes visi žinome, kaip amerikiečiai. Norėčiau pateikti jums, kad mes reikia mokesčių prasta didesnius nes neturtingi žmonės naudoja daugiau valdžios paslaugų nei turtingų žmonių. Tai nereiškia, kad mes neturime problemų su perteikė kapitalizmo kur žmonės padaryti pinigus sponging nuo vyriausybės. Tokiu atveju, galbūt jie turėtų būti užrašų lapeliai apmokestinamas daugiau, nes jie yra tiesioginis srautas pinigų, tai tikrai ne jiems, arba kad jie veikia ne taip sunku, kaip kiti žmonės, kurie dirba labai sunkiai laisvosios rinkos sistemą, kad savo pinigus.

Deja, tai visa teorija, kad daug žmonių turi mokėti daugiau atrodo nieko, bet klasės karas, ir tai ne tik čia Jungtinėse Amerikos Valstijose. Buvo įdomus straipsnis Wall Street Journal lapkričio 14, 2011 pavadinimu “Mokesčių iš pasiturintys nebus išspręsti visi Italijos problemos” ir padarė paminėti, kad net jei jums buvo visi turtai iš turtingiausių asmenų straipsnis, nebūtų pakankamai paleisti Italijos vyriausybė.

Na, ar jūs žinote, kad jei jums buvo 100 % visos turto iš top 1 %, tai būtų mažiau nei 20 % pinigų, kad mūsų vyriausybė išleidžia tik vienerius sviesdezes metus vykdyti valstybės reikalus Jungtinėse Amerikos Valstijose? Kitąmet ten nebus jokių top 1 %, kad jūs vis dar norime būti blokuojami ir jums nebūtų net išspręsti šią problemą už vienerių metų biudžetą, tai Klaidingas argumentas, o tik vardan klasės karas, mes geriau nei, kad.

Apmokestinti turtingas ir duoti su prasta gegužės garso romantišką kaip Robinas Hudas, bet jis yra taip pat maudėsi komunistų ir Socialistinės teorijos, ir gana atvirai tie neveikia. Jei jums reikia pavyzdys pažvelgti į rudenį, buvusios Sovietų Sąjungos, ir visi jie daro Europoje dabar problemos. Mes tiesiog nereikia eiti tuo keliu. Prašome apsvarstyti visa tai ir galvoti apie tai.

ivan suchovej, marijampoles apskritis 2014, vilniaus apskrities administracijavilniaus rajono zemetvarkavilniaus rajono zemetvarkos skyriusvilniaus zemetvarkavilnius vilniaus apskritisyhs mystartdefaultzemetvarka vilnius darbo laikas


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2015 Naujienų portalas apie viską, kas vyksta Lietuvoje | Šiandien 2015-09-22 | Jūsų IP adresas: 207.241.229.243