Mes čia buvo anksčiau

2012-12-18 Apskritis Archyvas

Kaip paskelbta JAGGAR Mag: Aš atsimenu, kai pirmosios naftos krizės nukentėjo 1974 metais. Daiktų ieškojo liūdna dėl pramoninės civilizacijos visame pasaulyje. Po kelių mėnesių, kituose sektoriuose išskyrus mano laiko-(The oro linijų) pradėjo žemyn ekonomikos slidžias linkę. Į Luddites atėjo iš medienos ir ko ieško labai tamsiai ateičiai. Ilgas eilutes laukimo valandas man priminė garsaus mokslinės fantastikos filmas, “Tą dieną kai sustojo žemė.” Bet tada greitai kaip atėjo, nesėkmės scenarijų paslaptingai raktu pakabukai išnyko (grįžti duomenys iš trumpų apsilankymų 80 kai Irano kvailys buvo išsiųstas pakavimo).
Keletą savaičių po to, kai OPEC krizei smogus, aš ir daugelis mano kolegų buvo atleistiems neribotą laiką ir užimtumo perspektyvos usb laikmenos buvo kaip liūdna – kaip šiandien. Bet ten buvo didelis skirtumas tarp kas atsitiko tada ir what´s šiandien: kompiuterių pramonėje.

– Į Vidurio į vėlai 1970´s, kompiuterių pramonėje buvo pradeda judėti iš tobulinami į masinę rinką etapas. Nedideli kompiuteriai, taip pat didesnis kompiuterių įmonėms buvo bus išpirko iki asmenims ir įmonėms. Netrukus programinę įrangą pradėjo sekti aparatūrą. Tada buvo proporcingai poreikis programuotojų, tinklų specialistai ir kt. Po kelerių metų, kompiuterių pramonėje tapo pagrindinė jėga į gamybos, vartojimo ir darbo veiksniai sudaro BVP. Tačiau šiandien nėra tokios pramonės atrodo netoli horizonto.

Taip, energija yra tikėtina kandidatė “naujas išganymo pramonei” padėti ištraukti mus iš gilinimo skylę matome save, bet galingas jėgas,-tą pačią naftos bendrovėms, kurstė ir seat automobiliai bendrininkavo padarant energetikos krizės ´74 yra blokuoti kelią. Kai pokyčiai ateina, jie nori toliau tokioje padėtyje, kad galia.

Taigi, ką mes darome Norėdami pagreitinti procesą? Štai mano Patarimas: vyriausybė-verslui greitas programos cold fusion, taip pat kitų potencialiai perspektyvi naujų formų energijos gamtinių dujų, skalūnų alyvos, naujos baterijos technologija, saulės ir vizitines korteles vilniuje vėjo. Išsiblaivyti politika ir lobistinės veiklos. Ar nuodugnios ekonominės naudos ir atsistoti ant su juo tarsi realus karas buvo.

Gerai, tai nieko naujo. Tačiau trūksta vadovavimo ir paprastų žmonių dalyvavimas. Iš tiesų, šis negalavimas yra turbūt yra dar didesnė grėsmė ateičiai nei didėjančios energijos kainos. Tai ką daryti?. Gyventojų turi reikalauti tokios programos ir būti pasirengę išleisti mokesčių dolerių per keletą metų iš gynybos biudžeto nusimesti programa “Oranas” į veiksmų priemonės. Mums pavyks išlaikyti pakankamai gynybos išlaidų vidaus apsaugą tik ir boot-augalotas visiškai naują energetikos pramonės raida darbo vietų, išaugusio importo ir nupenėti iki silpni vidurinioji klasė dėmesio. Kompiuterių pramonėje padarė per pastaruosius metus ir todėl gali energetikos sektoriuje, bet naftos skaitmenine spauda kaunas pramonės lyderių misija turi būti plečiami nuo tik akcijų turėtojams yra visos tautos interesams siekiant.

 

apskritis ltbenas moizichasbronislava michailovskajanaujienos is lietuvosvilniaus apskrities virsininko administracijavilniaus raj zemetvarkavilniaus rajonasvilniaus rajono zemetvarkos skyriusvilnius vilniaus apskritiswww apskritis lt

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2015 Naujienų portalas apie viską, kas vyksta Lietuvoje | Šiandien 2015-09-22 | Jūsų IP adresas: 207.241.229.243