Privatumo taisyklės

Internetinis puslapis yra valdomas automatinės žodžių ir nuorodų generavimo sistemos INT MEDIA LT, kurią sukūrė žmonės, tačiau pati ji dirba autonomiškai, be priežiūros.

Internetinio puslapio savininkai nesuteikia jokių įsipareigojimų, garantijų ar patikinimų dėl pateikiamos informacijos tikslumo, naujumo ir išsamumo. Internetinio puslapio savininkai neprisiima atsakomybės už galimą žalą ar nuostolius, susijusius su šio internetinio puslapio lankymu ar negalėjimu jo aplankyti, arba patirtus dėl to, kad pasikliovėte šiame internetiniame puslapyje bet kokia pateikta informacija. Šiame internetiniame puslapyje gali būti pateikta nuorodų į kitus tinklalapius, tačiau šio internetinio puslapio savininkai neatsako už trečiųjų šalių tinklalapių turinį ir nebus laikomi atsakingais už bet kokią žalą ar nuostolius, patirtus dėl ten pateikto turinio. Nuorodos į kitus tinklalapius pateikiamos tik šio internetinio puslapio vartotojų patogumui. Visa informacija, elektroniniu būdu pateikta šiam internetiniam puslapiui, yra tvarkoma automatinės sistemos INT MEDIA LT pagal šias Privatumo taisykles.

INT MEDIA LT sistema yra ne komercinio pobūdžio ir šiame internetiniame puslapyje informacija taip pat yra nešvietėjiška ir nekomercinė. Nei sistema INT MEDIA LT, nei internetinis puslapis nerenka jokios asmeninės informacijos apie jo lankytojus.

INT MEDIA sistemos savininkas:
SHAPIRA systems
Box 10510 A.P.O.
Grand Cayman, Cayman Islands.
KY1-1005


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2015 Naujienų portalas apie viską, kas vyksta Lietuvoje | Šiandien 2015-09-22 | Jūsų IP adresas: 207.241.229.243