Trys Didžiosios vyrų, Amerikietiška svajonė ir finansų aklaviečių

2013-01-10 Apskritis Laisvalaikis

Prieš kelerius metus, Connie ir aš paėmė atostogų į Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, ir Šiaurės Virdžinija. Man patinka istorija, ir mes džiaugtis Lankymūsi grand namus, kad du iš mūsų sustoja buvo George Washington Mt.Vernon ir Thomas Jefferson’s Monticello. Po keliaudavo į namus ir klausytis vadovai kalbėti apie šių žmonių, aš supratau, svietimo centras jie buvo labai skirtingų asmenybių.

Šie du vyrai žavėjo mane, todėl aš ištirti savo gyvenimą. Aš sužinojau, kad Vašingtonas priėmėte komandą Continental armija kad ragtag krūva buvo beveik jokios vilties prieš britų Redcoats, galinga armija pasaulyje. Jis rizikavusių viską dėl priežasties, atrodo, pasmerkta pražūčiai, bet jo drąsos ir sprendimo perkelti jį ir jo vyrai per ilgas, sudėtingas metų kova, mirtis, liga ir šalčio
Pagrindiniu ir pirmasis prezidentas, Vašingtono bajorų ir vientisumo ekskursijos jam ir mūsų šalyje. Daugiau ir daugiau, žmonės norėjo šiuo didžiu žmogumi tapti daugiau nei prezidentas karaliaus, bet jis visada nuolankiai atiduoti galios o ne primygtinai reikalauja daugiau. Po dvi kadencijas, jis nusprendė žingsnį nuo maitinimo kai jis galėtų lengvai buvo prezidentas visam reklamos paslaugos gyvenimui. Kai imperatorius Napoleonas išgirdo, kad Vašingtonas buvo savo noru atsistatydino, jis buvo nustebęs. Susidūrę su minties tą patį dalyką, jis pastebėjo, “Aš ne Vašingtone!”. Jefferson’s lemiamą vaidmenį šalies įkūrimo yra neabejotina. Grožio ir galios savo mintis, Nepriklausomybės deklaracija ir toliau įkvėpti mums šiandien, bet jo biografiją, John Adams, istorikas David McCullough aprašo tamsiąją pusę Jefferson’s gyvenime. Per Vašingtonas ir Adams’s administracijų, Jefferson pakartotinai schemed Przygasić Adamso reputaciją, nors jis neigė bet kokį dalyvavimą šioje veikloje. Vietoj bajorų ir vientisumą, Jefferson’s politinis palikimas skaito daugiau kaip Votergeito.

Savo finansinius stendai-įdėklai reikalus, Vašingtonas ir Jefferson buvo lenkai vienas nuo kito. Abu priklauso didelių plantacijų, ir jie patyrė finansinių sunkumų pirmaisiais metais šalies. Vašingtonas buvo drausmingas ir protingas jo tvarkymo pinigų, ir kai jis mirė, jis buvo vienas iš turtingiausių mirusių tauta. Priešingai, Jefferson išleido pinigų dėl nerimtų dalykų visą savo gyvenimą. Savo žurnalus registruoja dosniam išlaidas visų būdu pirkimų, iš geriausių odos pirštinės su geriausių vynų. Duoti savo paskolų, Jefferson dažnai parduodami vergai ir sumušė savo namuose. Kai jis mirė, jo turtas buvo giliai skolos ir jis paliko palikimą savanaudiškumo, kvailas, išlaidų ir sudaužė šeimos.

William James rašė: “didelio naudojimo laikas yra išleisti jį už tai, kad outlasts ji.” Deja, daugelis žmonių sekti daugiau nei Washington Jefferson pavyzdžiu. Kai aš susitikti su klientais, aš paprastai užduoti klausimus apie Kas svarbiausia jiems. Kartais girdžiu aprašymai, nuostabus, priversti tikslais, kurie įkvepia mane, bet kartais žmonės man sako, kad visi jie nori gyvenime, kad daugiau pinigų išleisti sau. Šie žmonės gali būti negailestingai priversti pasiekti sėkmės bet kokia kaina, ar jie gali paveldėti savo turtus ir galės mėgautis kas užgaidos. Bet kuriuo atveju, jų savarankiškai absorbcija verčia juos dėl daug ranku lenkimas santykius, džiaugsmą ir ramybę, realus pasitenkinimą ir suvirpinti mato savo gyvenimą paliesti kitų. Jie gali turėti daug pinigų ir aistra, kad dar daug, tačiau jų keliai galiausiai lems aklaviečių.

Mano gyvenime (ir manau, aš ne vienišas šiame), vienas politika iš didžiausių variklius, kad stumia mane žemyn aklavietė keliai yra palyginimas. Metų, aš prabudau kasdien sąmoningai ar nesąmoningai lyginant daiktų ir malonumų Connie ir man teko ką kiti turėjo. Mano išvada, kad man reikia daugiau namuose, didesnių automobilių, daugiau banko sąskaitą ir didesnis žmona (just kidding, Connie). Jei kitas sėkmę ir turtą yra matavimo lazdas, niekas kada nors pakankamai gerai nes mes visada galime rasti žmonių, kurie turi daugiau ir didesnių dalykų. Bendrovės mesti dujų šį gaisrą netinkamas noras kai jos apdovanojimai, bendroji ir plokštelių, kad garbė tiems, kurie buvo bendrovės pardavimai, net jei jie prarado jų šeimų ir savo sveikatą, savo automobiliu siekti. Bendrovės direktorius gali pasakyti, kas yra “palyginimas virusas” ir bus parduoti savo siela būti viršų pardavėjas taip metiniame susitikime, bosas bus jiems skambinti ant scenos ir sako: “Jūs esate geriausias! Visiems, pažvelgti jam (arba jai). Tai, kas gali būti jei dirbate taip sunku. ” Aš žinau, kaip visa tai veikia, nes nusipirkau tos linijos. Man buvo vartojamas su palyginimas. Aš laimėti apdovanojimai ir padaryti daug pinigų, tačiau po kurio laiko, aš jaučiausi visiškai emociškai bankrotas. Tapau kliniškai depresija-beviltiška, bejėgis ir supainioti. Palyginimas rotted mano siela.

Svarbu visiems mums praleisti savo gyvenimą už tai, kad outlasts jį. Ar mes šiuo metu palaidotas skolos, vos virš vandens, ar pinigai banke, bet vis tiek neramu, mes galime imtis priemonių išsiaiškinti, kas yra tikrai prasminga mums.

apskrities virsininko administracija, ivan suchovej, suchovej ivan 37906150615suchovej ivan 37906150615 zames planasvilniaus rajonasvilniaus rajono savivaldybe vilniaus apskritisvilniaus zemetvarkavilnius vilniaus apskritiswww vilniausnaujenos ltzemetvarkavilnius


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2015 Naujienų portalas apie viską, kas vyksta Lietuvoje | Šiandien 2015-09-22 | Jūsų IP adresas: 207.241.229.243