Trys priežastys, kodėl Škotijoje galėtų tapti nepriklausomi 2012 m.

2012-02-22 Apskritis Sportas

Škotijoje yra aukštumų, su miesto miestų kaip skrendant iš Glazgo, ir Edinburgo-politinis ir intelektinis centro Škotijos gyvenimo laukinių grožio žemės. Geografija nustatoma, kad daug grožio ir aliejaus, žemės fended ne nuo Pietų – užpuolikai, romėnai, Norsemen ir anglų. 2012 M. pirmą kartą 400 metų, Škotijos turi pakeisti balsuoti už nepriklausomybę iš Didžiosios Britanijos, ir tai yra trys priežastys, kodėl jie galėtų pasakyti – taip?

1. Ekonominės naudos

Šiaurės jūros naftos turto ilgą laiką patyrė Britanijos nuo naftos bumu ankstyvą aštuntajame dešimtmetyje, ir daug šio aliejaus turto nustato Škotijos dalyje, Britų salų. Vienas argumentas, kad tvirtai remia nepriklausomybės, kad šis turtas buvo išsikeroti suvenyrai visoje JK, ir dauguma Škotijos neturėjo naudos iš naftos bumu
Daugelis turėjo perkelti Pietų, kaip ir dauguma naftos.

2. HMNB Clyde

Britanijos namų branduolinių povandeninių laivyno nustato ir bankų Gare Loch, Argyll and Bute – Rytų kranto tik 40 km į vakarus nuo Glazgas, miestas su augančio gyventojų skaičiaus daugiau kaip 600 000 žmonių.

Šis laivyno poilsio, Farlane karinio jūrų bazės, ir buvo viena iš priežasčių, kodėl tiek daug žmonių Škotijoje contempler, aliuminio remeliai balsavimo už nepriklausomybę referendume 2012 metais. Branduolinės saugos tapo Nievājošs problema nuo Fukušimos branduolinio sprogimo, taip pat atnaujintos baimė dėl pasaulinio karo padaryti šiuo bazės įmanoma tikslą.

Britų Parlamento susitarė dėl rasti savo branduolinių povandeninių laivų, Škotijoje, prieš devolutionary įgaliojimais sukurtas Škotijos Parlamento 1997 m., po referendumo. Faktai yra, jei Škotijos tapo nepriklausoma, ši bazė turės perkelti ir dauguma žmonių Anglijoje negalėjo atsispirti savo perkėlimo.

3. Skolos atsakomybę

Britanijos, kaip tauta turi didžiulės valstybės skolos ir labai serga rinkos Žlunga 2008. Įsipareigojimai, šios skolos yra išsikeroti visoje JK, kompiuteriu prieziura kuris reiškia tai Škotijos nepaisant gamina aliejaus, kuri padeda išlaikyti Britanijos ekonomiką, vyksta, žmonės taip pat susiduria su tai jie netiesiogiai bus atsakingas už šią skolą.

Jei Škotijos balsavo referendume tapti nepriklausomi 2012 m., daugelis Škotijos manau, galėtų tapti turtingųjų tautos Norvegija, kuri yra laikoma viena iš geresnių Europos šalių gyventi geležinkelio linijose. Retai apgyvendintos šalies, su didžiulį naftos ir mineralinių turto, taip pat aukštos kvalifikacijos gyventojų yra didelė tikimybė, kad išgyventi bet ateityje ekonominės krizės, tada tiesiog būnantiems senovės Sąjungoje su Didžiosios Britanijos, kurios 1707 m., darbas, suteiktą nedidelė grupė žemės, be sutikimo savo žmonių.

Referendumo 2012 m., gali subalansuoti istorija, ir naujos turtingi, foto dovanos darbščių tautos, gimęs iš ką dauguma Škotijos apsvarstyti dažnai Gorkij, ir vienos pusės Sąjungos.

apskriciu administracijos sprendimaiapskritispspc pabrades slaugosskotija kada tapo nepriklausomavilniaus apskritiesvilniaus apskrities administracijavilniaus apskrities virsininko administracijavilniaus apskritisviniaus apskritiszemetvarka vilnius


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2015 Naujienų portalas apie viską, kas vyksta Lietuvoje | Šiandien 2015-09-22 | Jūsų IP adresas: 207.241.229.243