Bled, be abejo, gražus. Jis taip pat nesenstantis ir romantiškas. Šioje vietoje yra tiek daug, įdomių užsiėmimų, tačiau niekada neskubėkite, nes Bled nėra tam tinkama vieta.

Yra daug užsiėmimų ištisus metus, tačiau kas galėtų būti geriau už rytinį pasivaikščiojimą aplink ežerą. Iš Bledo pilies galėtumėte tyrinėti salą ežero viduryje, o apsilankymas joje plaustu (plenta) yra neabejotinai svarbiausias kelionės akcentas. Renkite romantiškas vakarienes restoranuose prie ežero ar pasivažinėkite žirgais. Vestuvės taip pat populiarios Bledo mieste.

Bledo ežeras įsikūręs šiaurės vakarinėje Slovėnijos dalyje, kuri yra penkiasdešimt minučių į šiaurės vakarus nuo Liublianos. Tai lengva kelionė automobiliu ar autobusu iš sostinės. Traukiniai atvyksta į Bled-Lesce, iš kur norint pasiekti ežerą reikia važiuoti autobusu arba taksi.

Jei vis dar klausiat savęs kodėl reiktų aplankyti Bled, patikrinkite žemiau pateiktas priežastis:

Išskirtiniai Vaizdai


Prisiminkite laiką, kai negalėjote nustoti spoksoti į ką nors gražaus? Taip jausitės pirmą kartą apsilankę Bled. Nepaisant to, iš kurios pusės jūs atvykote į šią vietą, negalėsite atplėšti akių nuo Julijan Alpių.

Bled
Bled – Bledo ežeras

Bled pasiekiamas

Norėdami pamatyti tokius vaizdus  paprastai turėtume nuvykti į  atokias miško šventoves daug mylių nuo civilizacijos. Tačiau to neprireiks, jei lankysitės Bled. Liublijana Slovėnijos sostinė ir visai šalia. Turite keletą kelionių variantų.

Galite išsinuomoti automobilį vykti autobusu ar traukiniu. Pasieksite Bled iš sostinės per mažiau nei pusantros valandos. Štai kodėl Bled ežeras laikomas viena populiariausių dienos kelionių iš Liublijos ir yra kiekviename Slovėnijos maršrute.

Mėgaukitės gerdami vyną pilyje ant kalno

Bled ežero vaizdas sukuria nepakartojamą pasakos sceną. Bled pilis yra nugrimzdusi horizonte. Nuo 11 amžiaus jis stebi Bled ežerą. Nors Rytų Europoje yra daugybė pilių, Bled pilies vaizdai yra pritrenkiantys.

Treniruodami kojų raumenis, penkiolika minučių lipdami į statų pėsčiųjų taką, galėsite pasilepinti vyno degustacija Bled pilies vyno rūsyje. Vienuolis rezidentas parodys kaip tai daroma ir atkimš jums skirtą butelį vyno kaip Slovėnišką suvenyrą.

Smagiai irkluokite

Jei Bled ežeras būtų ne tokioje akivazdžioje vietoje, jis negalėtų būti toks akinantis, koks yra šiais laikais. Bled ežero ekosistema klesti dėl griežtų aplinkos apsaugos įstatymų, įskaitant draudimą naudoti bet kokias motorizuotas valtis.

Išsinuomota valtis ar pasiplaukiojimas plaustu (plenta), tradicine dengta Slovėniška valtimi, leis jums pamatyti, ką siūlo Bled ežeras. Tai netgi gali padėti pasiekti salą su Marijos ėmimo į dangų bažnyčia. Tai taip pat mėgstama vieta besituokiančioms poroms.

Tačiau atlikdami darbą su visomis turistinėmis vietomis Slovėnijoje, galite pamatyti ir kaimyninę šalį Italiją. Daugiau apie tai skaitykite spustelėję nuorodą.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: