Jei lankotės Lasko pirmą kartą, geriausių viešbučių Lasko Slovėnijoje paieška turėtų būti jūsų svarbiausias prioritetas. Galų gale, atsižvelgiant į visus nuostabius viešbučius, išsibarsčiusius šioje vietovėje, visiškai suprantama, jei pasijusite pasimetę ir priblokšti. 

Kad pirmoji kelionė į Lasko būtų nepamirštama, pateikiame keletą viešbučių, kuriuos galite įtraukti į galimų apgyvendinimo vietų sąrašą:

Svečių namų maitinimas

Svečių namai „Cater” yra mėgstami tų, kurie ieško vietos apsistoti už prieinamą kainą, palyginti su vidutiniais 3 žvaigždučių viešbučiais. Šioje vietoje siūlomi kambariai, kuriuose galima apsistoti su naminiais gyvūnais, restoranas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, vaikų maitinimas ir net galimybė leistis į žygius. 

Jei lankotės Lasko pirmą kartą, geriausių viešbučių Lasko Slovėnijoje paieška turėtų būti jūsų svarbiausias prioritetas.

Taip pat yra šeimyniniai kambariai, žvejyba, vaizdas į lankytinas vietas, privati automobilių stovėjimo aikštelė ir žaidimų aikštelė. Šis nuostabus viešbutis yra puikus pasirinkimas, įsikūręs už 1,2 km nuo miesto centro. Mėgaukitės prabangiu maistu, patiekiamu restorane, ir patys įsitikinkite, kodėl šis viešbutis siūlo puikią vertę pirmą kartą atvykstantiems svečiams.

Viešbutis Thermana Park Lasko

Viešbutyje „Thermana Park Lasko” siūlomi puikūs kambariai už labai prieinamą kainą. Čia galite smagiai praleisti laiką lauko šildomame baseine, bare prie baseino ir net vandens parke. Taip pat siūloma slidinėjimo ir kambarių aptarnavimo paslauga. Kas gi nenorėtų, kad kambarių paslaugos būtų pristatomos, tiesa?

 Vos už 0,8 km nuo miesto centro esantis ir vienas populiariausių Lasko Slovėnijos viešbučių yra vienas iš populiariausių viešbučių.Daugeliui pirmą kartą atvykusių svečių ypač patinka šio ramaus ir šeimai draugiško viešbučio treniruoklių centras, restoranas, baras, žygiai pėsčiomis ir pusryčiai. 

Viešbutis Zdravilisce – Thermana Lasko

Viešbutis „Zdravilisce – Thermana Lasko” siūlo gražius kambarius už puikią kainą. Svečiai taip pat džiaugiasi viešbutyje esančiu treniruoklių centru, restoranu, kambarių aptarnavimu, lauko baseinu ir slidinėjimu.

Patogiame viešbutyje taip pat teikiamos skalbyklos, vaikų priežiūros, žygių pėsčiomis, pusryčių ir baro paslaugos, kuriomis pirmą kartą atvykusiems svečiams tikrai patiks. Vos už 0,7 km nuo miesto centro esančiame viešbutyje įrengta sūkurinė vonia taip pat puikiai tinka atsipalaiduoti ir pailsėti. 

Penzionas Park Lasko

Viešbutyje „Penzion Park Lasko” yra vandens parkas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, kambariai su naminiais gyvūnais, kambarių tarnyba ir baras. Visos čia esančių kambarių kainos yra priimtinos. Būdamas tarp pirmaujančių Lasko viešbučių Slovėnijoje pasirinkimų, Penzion Park taip pat siūlo skalbyklą, šeimyninius kambarius, dviračių nuomą, tenisą ir net grožio saloną, kurį pirmą kartą atvykę svečiai negali atsidžiaugti. Viešbutis taip pat yra idealioje vietoje, vos už 0,9 km nuo miesto centro. 

Villa Aina Boutique Hotel

„Villa Aina Boutique Hotel” yra šeimai draugiškas viešbutis, siūlantis aukštos kokybės paslaugas už puikią kainą. Viešbučio svečių taip pat laukia baras, vandens parkas, kambarių aptarnavimas, slidinėjimas, žygiai pėsčiomis, kambariai su naminiais gyvūnais, vaizdai į kalnus, sveikatingumo centras, SPA, sūkurinė vonia ir kt. 

Vaikai ir suaugusieji neabejotinai smagiai praleis laiką vandens parke, o tai dar labiau padidina vieno iš geriausių Lasko viešbučių Slovėnijoje vertę. 

Vila Monet

„Vila Monet” siūlo neįtikėtinus kambarius už prieinamą kainą, kambarių aptarnavimą, nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę, vaikams skirtą bufetą, barą ir nuostabius miesto vaizdus. Viename iš pirmaujančių Lasko Slovėnijos viešbučių taip pat yra vidaus žaidimų aikštelė, šeimyniniai kambariai, ekskursijų tarnyba, skalbykla ir kt. 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: