Showing: 1 - 2 of 2 RESULTS
Kremą nuo raukšlių
Grožis, mada ir sveikata

Geriausias kremų nuo raukšlių pasirinkimas

Odos raukšlės dažniausiai atsiranda dėl senėjimo procesų, tokių kaip glikacija, specifinės miego pozicijos, svorio metimas bei saulės poveikis. Senėjimo raukšlės taip pat gali išsivystyti dėl įprastų veido išraiškų, rūkymo, blogos hidratacijos ir įvairių kitų veiksnių. Žmonėms tam tikru mastu to galima išvengti nebūnant per ilgai saulėje ir tinkamai laikantis dietos.

Kitas būdas atsikratyti raukšlių yra naudoti kremus nuo raukšlių. Rinkoje galima rasti tūkstančius kremų. Bet tai yra odos klausimas, todėl negalima naudoti atsitiktinio kremo. Prieš rinkdamiesi kremą nuo raukšlių odai, turite apsvarstyti keletą dalykų.…

Priaugintais plaukais
Grožis, mada ir sveikata

Ką daryti ir ko nedaryti priauginant plaukus

Daugybė damų dažnai daro klaidą, nes netinkamai rūpinasi savo priaugintais plaukais taip, kaip rūpinasi natūraliais plaukais. Taip yra ne todėl, kad jos nežino, kaip rūpintis savo priaugintais plaukais, bet daugiau todėl, kad jos nežino rizikų to nedarant.

Nesvarbu, ar jūs naudojate sintetinius ar natūralius priaugintus plaukus. Tinkamai prižiūrėdami savo plaukus, jūs įsitikinsite, kad visą dieną galite turėti tą tobulą šukuoseną, kurios norite.

Perskaitykite šį trumpą vadovą apie tai, ką daryti ir ko ne rūpinantis priaugintais plaukais.…