Artėjančios šventės – geriausias metas sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia, t. y. rūpintis savo protu ir kūnu. Tai metas palepinti save Slovėnijos SPA viešbučiuose, kuriuose siūlomos puikiausios procedūros, kokių tik galite pageidauti. 

Toliau pateikiame tik keletą svarbiausių privalumų, kuriais galite mėgautis viešėdami šalies SPA viešbutyje:

Išlaisvinkite savo kūną nuo toksinų

Vienas iš daugelio SPA privalumų yra tas, kad jis padeda minkštiesiems audiniams išplauti toksinus, o tai įmanoma dėl aukštos vandens temperatūros. Po dienos, praleistos vandenyje, jūsų oda gali atrodyti šviesesnė, švelnesnė ir švaresnė, be jokių nešvarumų. 

Slovėnijos SPA
Plaukimas baseine labai naudingas jūsų organizmui, todėl apsilankykite SPA centre Slovėnijoje

Pagerinkite kraujotaką

SPA centruose dažnai palaikoma aukštesnė 35-38 laipsnių Celsijaus temperatūra, todėl jūsų sausgyslės ir raumenys atsipalaiduoja ir kraujas tinkamai teka po visą kūną. Pagerėjusi kraujotaka padeda numalšinti raumenų skausmą ir nuovargį.

Heilbecken des Hotels Zdravilišče Laško

Pagerinkite savo lankstumą 

Slovėnijos SPA viešbučiuose yra įrengtos skirtingo aukščio vandens srovės, skirtos įvairioms kūno dalims. Jūsų blauzdoms, šlaunims, sėdmenims, kaklui ir visiems raumenims tikrai bus naudingas šis atpalaiduojantis masažas, kuris gali pagerinti visą jūsų lankstumą. 

Geresnis imunitetas 

Dar vienas svarbus viešnagės SPA viešbučiuose privalumas yra tas, kad SPA patirtis gali stimuliuoti limfmazgius ir sustiprinti natūralią organizmo gynybinę sistemą. Tai padės jums įsitikinti, kad rūpinimasis savo kūnu išorėje taip pat turi teigiamą poveikį viduje. 

Pagerėjusi nuotaika 

Dar vienas malonių SPA procedūrų privalumas yra tas, kad jos padeda išsiskirti serotoninui, kuris gali pagerinti nuotaiką. Šie hormonai ne tik daro jus laimingesnius ir labiau atsipalaidavusius, bet ir mažina nerimo lygį ir net padeda geriau virškinti. 

Geresnė miego kokybė 

SPA procedūras dažnai lydi atpalaiduojantys masažai, kurie gali padaryti stebuklus jūsų protui ir kūnui. Kai raumenys labiau atsipalaiduoja, lengviau užmigsite, o naktį galėsite ramiau miegoti. Taip kitą rytą atsibusite pailsėję ir energingesni naujai dienai. 

Atsisveikinimas su skausmais

Slovėnijos SPA viešbučiuose siūloma įvairių kūno procedūrų, įskaitant masažus, kuriuos atlieka profesionalūs ir patyrę terapeutai, galintys nustatyti pagrindinį kūno skausmų šaltinį, sutelkti dėmesį į jį ir palaipsniui pašalinti problemas per kelis seansus. 

Atgaivinkite protą ir kūną 

Reguliariai lankydamiesi SPA viešbučiuose Slovėnijoje galite suteikti savo protui ir kūnui reikalingą ir pelnytą atjaunėjimą. Vos kelioms palaimingoms valandoms ar net dienoms galite leisti savo pojūčiams pasimėgauti vandens garsais, tobula temperatūra ir labiau atpalaiduojančia atmosfera. SPA viešbučiai yra vieta, kur galite leisti mintims pailsėti ir tiesiog leisti visiems rūpesčiams išblėsti ir išsisklaidyti. 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: