Dabar žmonės labiau nei bet kada anksčiau pradeda pasikliauti šiuolaikine medicina, kad galėtų gydyti įvairias ligas ir sveikatos sutrikimus. Tačiau vienas natūralus gydymo būdas dėl savo daugybės privalumų pradeda sulaukti dėmesio. Tai ne kas kita, o Boweno terapija

Nustatyta, kad ši unikali terapija padeda gydyti įvairias dažnai pasitaikančias ligas, įskaitant galvos, raumenų, streso, virškinimo sutrikimų ir nerimo skausmus. 

Boweno terapija arba Boweno darbas yra neinvazinė švelni kūno terapija. Šaltinis: Thermana Laško

Boweno terapijos apžvalga 

Boweno terapija arba Boweno darbas yra neinvazinė švelni kūno terapija. Terapija pagrįsta tradicinės kinų medicinos principais. Tai alternatyvioji medicina, kurioje švelniais prisilietimais manipuliuojama jungiamaisiais audiniais ir raumenimis. 

Be to, atliekant Bowen darbą naudojami pirštų judesiai ir švelnus spaudimas į tam tikrus kūno taškus. Boweno metodas taikomas sausgyslėms, raiščiams, raumenims ir juos supančiai odai. Šių judesių tikslas – stimuliuoti nervų sistemą, kad sumažėtų skausmas. 

Štai keletas svarbiausių privalumų, kuriais galite pasinaudoti atlikę šį unikalų kūno priežiūros procesą:

Geresnis susitelkimas

Su amžiumi ir protas, ir kūnas pradeda lėtėti. Todėl jums gali būti sunkiau prisiminti dalykus ir sutelkti dėmesį į užduotis kaip anksčiau. Gera žinia ta, kad yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jūsų smegenys būtų aštresnės ir labiau sutelktos. Vienas iš jų – Boweno terapija. 

Bowen darbas gali padėti padidinti kraujo tekėjimą į smegenis, todėl stimuliuojama nervų sistema. Padidėjusi kraujotaka taip pat gali prisotinti smegenis deguonimi ir jas pamaitinti, todėl pagerėja pažinimo funkcijos. 

Geriatrinis masažas taip pat padeda pagerinti laikyseną ir sumažinti įtampą bei streso lygį. Tai puikus būdas pagerinti silpstančias pažinimo funkcijas. Bowen masažas mažina įtampą ir stresą, kad net ir senstant protas išliktų susikaupęs ir aštrus. 

Geresnis miegas

Ar žinojote, kad milijonai žmonių kenčia nuo miego problemų, tokių kaip miego trūkumas ir nemiga? Nors mintis, kad nesate vieni, gali būti guodžianti, bloga žinia ta, kad miego trūkumas dažnai yra daugelio sveikatos sutrikimų kaltininkas, jei jo neišsprendžiame. 

Laimei, Boweno terapija gali padėti. Švelnūs ir lėti judesiai per Boweno seansą atpalaiduoja ir protą, ir kūną, todėl galite greičiau užmigti ir ilgai miegoti ramiai. Jei nemiga ar kitos panašios miego problemos jus vargina, Bowen terapija gali padėti mėgautis ramiu ir kokybišku miegu. 

Padidėjęs energijos lygis

Ar šiomis dienomis jaučiatės šiek tiek be energijos? Kodėl neišbandžius Bowen darbo, kad jūsų energijos lygis įgautų taip reikalingą pagreitį? Švelni rankų terapija iš naujo sureguliuoja jūsų kūną ir pagerina kraujotaką. Dėl to pradėsite jaustis žvalesni ir energingesni. Kadangi Bowenwork yra švelni terapijos forma, ji tinka visiems, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo lygio ar amžiaus.

Jei norite mėgautis visais šiais Bowen terapijos privalumais ir dar daugiau, nepraleiskite progos apsilankyti „Thermana Laško” ir patirti geriausią šios unikalios technikos patirtį! 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: