Automobiliniai kilimėliai sulaiko teršalus ir apsaugo automobilio grindų plokštę. Tačiau, norėdami užtikrinti automobilio saugumą ir higieną, turite kartkartėmis pakeisti kilimėlį. 

Toliau pateikiami keli iš įspėjamųjų požymių, kad atėjo laikas greičiau nei vėliau pakeisti automobilio kilimėlį. 

Automobilio kilimėliai slysta

Slidūs kilimėliai gali kelti tam pavojų vairuotojui, nes važiuojant jie gali kliudyti akceleratoriaus, stabdžių ar sankabos pedalą, kai kilimėlis nuslysta po pedalais. Todėl labai rekomenduojama anksčiau nei vėliau pakeisti pavojingus susidėvėjusius automobilio kilimėlius. 

Kai kalbama apie automobilio kilimėlius, turite įsitikinti, kad jie puikiai tinka.

Transporto priemonės viduje jaučiamas keistas kvapas

Ar kaskart, kai įlipate į automobilį, jaučiate keistą kvapą? Gali būti, kad šis kvapas iš tikrųjų sklinda iš jūsų automobilio kilimėlių. Panašiai kaip reguliariai plaunant automobilį galima išlaikyti jo blizgesį ir švarą, taip ir jūsų automobilio kilimėliai nusipelno tokios pat priežiūros ir puoselėjimo. 

Automobilio kilimėliai jau susidėvėję

Jei automobilio kilimėliuose yra skylių, tai ne tik neigiamai paveiks jų estetinį vaizdą, bet ir gali kelti pavojų – važiuojant automobiliu gali kilti chaosas. Štai kodėl reikia pakeisti automobilio kilimėlius, kai jie susidėvi. 

Pelėsių buvimas 

Pelėsis yra viena iš pagrindinių sveikatos problemų, kylančių dėl susidėvėjusių ir senų automobilio kilimėlių. Todėl rekomenduojama kuo greičiau pakeisti automobilio kilimėlius, ypač jei jūs arba kai kurie jūsų šeimos nariai kenčia nuo prastos sveikatos. 

Dydis neatitinka grindų lentos

Atminkite, kad kiekvienas automobilis yra skirtingas ir unikalus dėl savo specifinių kontūrų ir formų. Tai reiškia, kad netinkamo dydžio automobiliniai kilimėliai niekada negalės apsaugoti po jais esančio kilimo nuo bet kokių pažeidimų. 

Net ir mažiausias dangos tarpas gali sukelti skysčių ir nešvarumų, kuriuos būtų galėjęs sulaikyti tikslaus dydžio guminis kilimėlis

Jei ant kilimo išsilies purvo dėmės ar gėrimai, bus sunku jas pašalinti ir nuvalyti. Tokia žala niekada nėra gerai, nes pakeisti automobilio kiliminę dangą jums kainuos brangiau nei pirkti naują kilimėlių Withcar.hu komplektą. Kai kalbama apie automobilio kilimėlius, turite įsitikinti, kad jie puikiai tinka.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: