Odos raukšlės dažniausiai atsiranda dėl senėjimo procesų, tokių kaip glikacija, specifinės miego pozicijos, svorio metimas bei saulės poveikis. Senėjimo raukšlės taip pat gali išsivystyti dėl įprastų veido išraiškų, rūkymo, blogos hidratacijos ir įvairių kitų veiksnių. Žmonėms tam tikru mastu to galima išvengti nebūnant per ilgai saulėje ir tinkamai laikantis dietos.

Kitas būdas atsikratyti raukšlių yra naudoti kremus nuo raukšlių. Rinkoje galima rasti tūkstančius kremų. Bet tai yra odos klausimas, todėl negalima naudoti atsitiktinio kremo. Prieš rinkdamiesi kremą nuo raukšlių odai, turite apsvarstyti keletą dalykų.

Kremą nuo raukšlių

Į ką reikia atsižvelgti renkantis kremus nuo raukšlių:

  • Peržiūrėkite etiketę ir įsitikinkite, kad sudėtyje yra reinoidas, peptidai, antioksidantai, hialurono rūgštis, keramidai ir taukmedžio sviestas.
  • Pasirinkite kremą nuo raukšlių (https://lux-factor.com/hr-hr/krema-protiv-bora-4d-hyaluron) pagal savo odos tipą. Lengvas kremas nuo raukšlių geriausiai tinka riebiai odai, o praturtintas kremas idealiai tinka dehidratuotai odai.
  • Žmonės, kurių oda yra labai jautri, turėtų atkreipti dėmesį ar sudėtyje yra bakuchiolio, vietoje retinolį.
  • Kremų nuo raukšlių sudedamosios dalys degraduoja, kai yra veikiamos oro ar šviesos. Taigi, įsitikinkite, kad jis supakuotas į šviesai ir orui nepralaidžią tūtelę.

Nugalėtojas yra „Lux factor“ kremas nuo raukšlių

Dėl aukščiau išvardytų priežasčių mes rekomenduotume naudoti „Lux factor“ kremą. Jis atitinka visus sąrašo kriterijus. „Lux Factor“ kremas yra geriausias pasirinkimas, kurį galite padaryti ir turbūt pats efektyviausias ir saugiausias kremas nuo raukšlių. 

Kremą nuo raukšlių

Atsižvelgiant į aukščiau išvardintus veiksnius, buvo sudarytas sąrašas kitų rekomenduojamų kremų nuo raukšlių, kurie yra naudingi odai ir geriausiu atveju kovoja su raukšlėmis..

Kiti geriausi kremai nuo senėjimo kovojant su raukšlėmis

Naktinis kremas „Neutrogena Rapid Wrinkle Repair“

Šis kremas nuo senėjimo raukšlių iš esmės yra švelnesnis retinolio drėkinamasis kremas, kuris padeda susikurti naujoms odos paviršiaus ląstelėms.

To pasėkoje palaipsniui kuriasi naują kolagenas. Neutrogena kremas yra stiprus produktas. Taigi, jis gali sudirginti odą. Labai rekomenduojama tepti labai plonu sluoksniu dvi naktis per savaitę ir palaipsniui didinti, kai galite toleruoti didesnį kiekį.

„L’Oreal Revitalift“ stangrinamasis bei prieš raukšles kovojantis veido ir kaklo kremas

Kremo sudėtyje yra propileno, tai yra cukraus baltymo, ir padidina odos hidrataciją, sumažina raukšlių atsiradimą ir padidina odos storį. Šis kremas nuo raukšlių įvertintas viršuje, ypač kai kalbama apie raukšles ant kaklo odos. Jis turi patvirtintą antspaudą, gautą iš sertifikuotų dermatologų.

Olay Regenerist mikroskultūrinis kremas

Pagrindinė raukšles šalinanti priemonė šiame kreme yra hialurono rūgštis, kuri drėkina ir lygina odą. Be to, amino peptidai stangrina odą, o niacinamidas (vitaminas B3) padeda pašalinti išsiplėtusias poras ir blausumą.

„Roc Retinol Correxion“ giliųjų raukšlių kremas nuo senėjimo

Paprastai produktai, kurių sudėtyje yra retinolio, dirgina odą, tačiau „Roc Retinol“ raukšlių kremas turi veiksmingų drėkinamųjų ingredientų, kurie apsaugo ir sumažina dirginimą. Jis turi privalomą komponentą retinolį, kuris kovoja su senėjimo poveikiu odai.

NEOCUTIS Lumiére bio-atstatomasis akių kremas

Šio kremo formulė pasižymi galingais augimo faktoriais, kurie išlygina ir stangrina akių zoną, o kofeinas pakelia odą ir sumažina ratilus aplink akis.

Iš aukščiau esančio sąrašo rinkitės kremą nuo raukšlių, jie tikrai padarys pokytį ir galėsite gydyti jūsų odos raukšles neleidžiant pinigų dermatologui.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: