Daugybė damų dažnai daro klaidą, nes netinkamai rūpinasi savo priaugintais plaukais taip, kaip rūpinasi natūraliais plaukais. Taip yra ne todėl, kad jos nežino, kaip rūpintis savo priaugintais plaukais, bet daugiau todėl, kad jos nežino rizikų to nedarant.

Nesvarbu, ar jūs naudojate sintetinius ar natūralius priaugintus plaukus. Tinkamai prižiūrėdami savo plaukus, jūs įsitikinsite, kad visą dieną galite turėti tą tobulą šukuoseną, kurios norite.

Perskaitykite šį trumpą vadovą apie tai, ką daryti ir ko ne rūpinantis priaugintais plaukais.

Kaip prižiūrėti sintetinius priaugintus plaukus

Yra sintetiniai plaukai, kurie elgiasi taip pat, kaip ir natūralūs. Jei naudojate prastesnės kokybės sintetinius plaukus, būtinai nevalykite jų šepečiu arba nešildykite jų.

Priaugintais plaukais

Jei jūsų sintetiniai plaukai yra aukštesnės kokybės, galbūt galėsite švelniai valyti minkštu šepečiu ir naudoti nedaug šilumos. Tiesiog įsitikinkite, kad neplaukiate už borto, kai plaunate priaugintus plaukus ir visada pasitarkite su savo stilistu, kad žinotumėte, kokį kondicionierių ir šampūną galite naudoti geriausiai.

Kaip prižiūrėti natūalius priaugintus plaukus

Natūraliem priaugintiem plaukams, juos plaunant nėra nieko svarbiau nei naudoti puikų šampūną, kuriame nėra sulfatų. Šis šampūnas geriausiu būdu apsaugo jūsų priaugintus ir natūralius plaukus.

Vienas dalykas, dažnai laikomas savaime suprantamu dalyku, yra kondicionieriaus nenaudojimas po kiekvieno plovimo. Aliejų gamina jūsų natūralūs plaukai, todėl jums nereikia visą laiką naudoti kondicionierių. Tačiau jūsų priauginti plaukai neturi šios savybės, todėl svarbu, kad jie drėkinami kiek įmanoma. Tai apsaugo nuo pažeidimų ir ilgą laiką išlaiko natūralią išvaizdą.

Priaugintų plaukų rūpinimosi svarba

Iš tikrųjų nereikia daug, kad pažeistumėte priaugintus plaukus, jei tinkamai jų neprižiūrite. Kartais negalėsite pastebėti šio neigiamo poveikio iš karto, tačiau yra rizika, kad jie atrodys nenatūralūs, praras spalvą ir patirs nuolatinę žalą.

Kai žinosite, kaip rūpintis savo plaukais, net prieš priauginimą, būsite labiau pasirengę nusipirkti tinkamus produktus, kurių jums reikės. Taip pat galite planuoti, kaip pakeisite savo plaukų priežiūros rutiną. Kadangi jūs investuosite į plaukų priauginimą, geriausia, kad jūs taip pat imtumėtės būtinų priemonių, kad kuo ilgesnį laiką išlaikytumėte jų natūralią išvaizdą. Tai leis jums maksimaliai išnaudoti savo investicijas ir mėgautis gražiais plaukais, nesijaudinant dėl nereikalingos žalos.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, visada įsitikinkite, kad pasirinkote tik geriausią plaukų priauginimo kokybę, kad ateityje nesigailėtumėte.

Perskaitykite straipsnį pavadinimu “Geriausias kremų nuo raukšlių pasirinkimas“.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: