Sodas yra daugelio daugiabučiuose gyvenančių žmonių svajonė. Maži, siauri ir ankšti balkonai nėra pats maloniausias variantas, kuris atitiktų tokio tipo namų savininkų ar nuomininkų lūkesčius. Taigi, jei esate vienas iš laimingųjų, galinčių pasigirti erdviu sklypu su terasa ar pavėsine, sutvarkykite juos taip, kad galėtumėte 100 procentų išnaudoti jų galimybes

Vienas iš elementų, kurio negali trūkti jūsų sode ar terasoje, yra, pvz. lauko stalai. Tačiau verta investuoti į funkcines konstrukcijas, kurios leidžia pritaikyti nustatymus pagal situaciją. Taigi kuo jos turėtų pasižymėti? Pateiksime keletą svarbių dalykų, kuriems reikia skirti ypatingą dėmesį.

Išskleidžiami lauko stalai visoms progoms

Jums ne visada reikia didelio stalo 8–12 svečių. Tačiau kartais renginys ar susitikimas gali viršyti Jūsų lūkesčius. Verta pasiruošti bet kokiai progai, naudojant funkcionalius lauko stalus, kuriuos galima išleisti.

Gerų sodo įrangos platintojų ar gamintojų pasiūlyme rasite daug unikalių gaminių. Pasirinkimui turite pvz. konstrukcijas 2-4 arba 4-12 žmonių. Viskas priklauso nuo Jūsų individualių poreikių. Aplankykite „VidaXL“ ir patikrinkite, kuris lauko stalas labiausiai tiks Jūsų sodui.

Patogios talpyklės – įranga visada po ranka

Susitikimas sode paprastai reiškia kepimą kepsninėje, laiko praleidimą su draugais ir šeima ar poilsį lauke. Todėl po ranka verta visada turėti reikalingų ar naudingų įrankių, gaminių ir aksesuarų. Šiam tikslui audokite lauko stalus su skyriais ir stalčiais, kur galite paslėpti viską, kas Jums rūpi – neatsižvelgiant į tai, ar tai kepsninės įrankiai, ar vyno ir butelio
atidarytuvas, ar kortos, ar žaidimai.

Žinutės iš tos pačios kategorijos:

    Nerasta