Domenų vardai yra labai svarbios prekės ženklo dalys, nes jie gali suteikt įmonėms i patikimumo. Dėl šios priežasties prieš nusprendžiant įregistruoti domeną turėtumėte atsiminti kai kuriuos svarbius dalykus. Štai keletas jų:

Pasidomėkite domenu ir pardavėju

Niekada nenusileiskite ir nesutikite su aukščiausio lygio domeno reikalaujama kainą. Išsiaiškinkite, ar galėtumėte susisiekti su pardavėju, kad susitartumėte dėl mažesnės kainos. Derėjimasis veikia, kai jūsų pageidaujamas domenas yra parduodamas daugelį metų.

Registruojant domeną

Kaip verslo savininkui, prieš perkant domeną apsimoka susirinkti visą galimą informaciją. Sužinokite, ar pardavėjas jau turi dokumentais pagrįstą pardavimo istoriją. Visa informacija, kurią gausite iš pardavėjo, padės jums derybose.

Apsvarstykite galimybę atlikti foninį patikrinimą

Prieš įsigydami iš naudotą domeną, norėtumėte sužinoti, kas buvo paskelbta domene, kad įsitikintumėte, jog jis turi puikią reputaciją. Nenorite galų gale nusipirkti domeno, kuriame buvo laikomas suaugusiesiems skirtas arba kitas blogos reputacijos turinys.

Registruojant domeną

Atminkite, kad naujasis domenas bus jūsų įmonės vardo prekės ženklas. Norėtumėte įsitikinti, kad būsimi profiliai socialiniuose tinkluose yra prieinami. Tai nėra puiki idėja įsigyti domeną, jei atitinkami socialinių tinklų profiliai jau buvo sukurti. Taigi, prieš pradėdami registruoti domeną, būtinai patikrinkite informaciją. Tai padės jums gauti geriausią investicijos vertę ir ilgainiui pasiūlyti paslaugas be jokių nepatogumų.

Sandorio uždarymas

Pirkdami aukščiausios kokybės domenus, turite būti kantrūs. Procesas šiek tiek skiriasi nuo paprasto domeno registravimo. Kartais reikia laukti kelias savaites ir vėliau patikrinti domeno savininką, kad galėtumėte gauti geriausią kainą. Jei manote, kad kaina yra aukšta, pabandykite bendradarbiauti su savininku, kad susitartumėte dėl dalinių mokėjimų arba norimo domeno išperkamosios nuomos. Taip jums nereikės iš anksto sumokėti didžiulės pinigų sumos.

Kai savininkas sutiks parduoti domeną, apsvarstykite galimybę pasirašyti pirkimo sutartį kartu su pirkėju. Tai teisiškai diktuos pirkimo sąlygas ir apsaugos abi šalis. Kitas žingsnis yra mokėjimas. Niekada netraukite pinigų pirkėjui, kai tik susitarsite. Turite užtikrinti saugią operaciją, kad išvengtumėte nesąžiningos veiklos. Jei įmanoma, perdavimui naudokite kuo saugesnį metodą.

Apskritai, į kai kuriuos dalykus reikia atsižvelgti renkantis ir registruojant domeną. Tiesiog būkite atsargūs dėl kai kurių nemokamų arba tų domenų, kur pirmus metus taikoma didžiulė nuolaida, nes ilgainiui jums gali tekti mokėti daugiau. Be to, prieš įregistruodami domeną, įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra parengta paleidimui ir ar esate pasirengę susidurti su labai konkurencinga internetine aplinka. Tai padės jums panaudoti didžiąją dalį savo investicijų.

Žinutės iš tos pačios kategorijos:

    Nerasta